Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız Sarıdere Geleneksel Yaşam Merkezi olarak her insanın ihtiyacı olan, doğal ürünler ile ihtiyaçları karşılamak amacıyla 1953 yılında kurulmuş olup, o günden bu güne kadar değişen ve gelişen ürün yelpazesiyle doğal olarak insan vücuduna fayda sağlayacak ürünleri siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. 

Mağazıcılık tecrübemiz ile gelişen teknolojik pazarlama yöntemlerine ayak uyduran şirketimiz, hazırlamış olduğu e-ticaret portalıyla sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Hali hazırda var olan ürünlerimizin siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kolay ulaştırmak, siz değerli müşterilerimizin taleplerinizi karşılamak için https://saridere.net web adresimizden de satışlarımıza başladık. Canlı destek hattımızla beraber sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet vereceğiz.

Tarladan kaşığa sloganıyla doğal ürünler, organik ürünler, baharat bitkileri, arı ürünleri, pekmezler, form çayları, kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri, sabunlar ve temizlik ürünleri, aksesuarlar, gümüşler, takı ürünleri, bileklikler, yüzükler, doğal taşlı yüzükler, kolyeler, doğal mutfak araç ve gereçleri, doğal yağlar, kişiye özel şampuanlar, soğuk sıkım yağlar, uçucu yağlar, el yapımı organik sabunlar, performans ürünleri, bayanlara özel ürünler, erkeklere özel ürünler, ginseng ürünleri, doğal taşlar, organik ve hakiki ballar, arı sütü proporis, ballı macunlar, hindistan ve uzak doğudan gelen baharatlar, anadolunun bağrında yetişen endemik bitkiler ve bunlardan elde edilmiş olan çaylar, sallama çaylar, mix çaylar, zayıflamaya fayda sağlayan form çayları, gençlerimize ve sporcularımıza gıda takviyeleri, ekstratlar, sıvı ekstratlar, tablet ekstratlar, toz ekstratlar, bitkisel karışım macunlar, el yapımı sabunlar, özel isteklere göre doğal ürünlerle hazırlanan faydası anlatılmakla bitmeyen şampuanlar, saç bakım yağları, cilt bakım yağları, sedef ve egzama tedavisinde çok ciddi başarı sağlayan şifalı ürünler, kendi uhdemizde hazırlamış olduğumuz soğuk sıkım yağlardan elde edilen yağ karışımları ile sizlere çeşitli ve doğal ürünler sunuyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Kendi sektöründe model şirket olmaktır. Hizmet, Yönetim ve Pazar yapısının sürekli değişim gösterdiği günümüzde, müşterisine en kaliteli satış ve satış sonrası hizmeti sunmak, alanında en geniş dağıtım noktasına ulaşmak, kısa vadede ülke çapında hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Sarıdere Geleneksel Yaşam Merkezi hizmet verdiği ve ürün sunduğu müşterilerinin, taleplerinin iyi tespit edilmesi ve çalışma yöntemi ile gelişen teknolojiyi takip ederek, müşterilerinin memnuniyetini en iyi ve hızlı şekilde karşılamaktadır. Kurumsal vizyon için yol haritasındaki temel maddeler:

  • - Güçlü bir imaj oluşturmak.
  • - Çevreye ve yasalara saygılı ve uygun çalışmak.
  • - Pazar payını büyütmek ve lider olmak.
  • - Çalışılmak istenilen ve iç ve dış müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak.

 

MİSYONUMUZ

Misyonumuz doğal çevrenin ekolojik denge ve kaynaklarını koruyan, bulunduğu sosyal çevrenin ve ilişkide bulunduğu bütün kesimlerin gelişimine katkıda bulunan, çalışanlarının memnuniyetini ön plana çıkaran yönetim politikalarıyla ve modern teknolojiyle faaliyet gösterek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sarıdere Geleneksel Yaşam Merkezi'nde kalite herşeyin önünde gelir. İşleyişimiz tamamen toplam kalite yönetimi odaklıdır. Ayrıca, tüketici odaklı marka anlayışımızın özü sayılan müşteri memnuniyeti kriterlerimizi sürekli olarak geliştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gıda için elverişli depolama ve sevkiyat ile gıda güvenliği öncelikli olarak faaliyet gösterir. 2017 yılınnda ISO 9001, 22000, 18001 ve 14001 süreçlerini tamamlayarak belgelendirmelerini yapmıştır.

VİTRİN ÜRÜNLERİ

Fıstık Ezmesi 1000 Gram

Kadınana - fıstık ezmesi şekersiz kavrulmuş

31.90 TL
İncir Çekirdeği Yağı ve Hindistan Cevizi Yağı

New Beginnings - İncirçekirdeği Yağı 40 ml Hindistancevizi Yağı 100 ml

80.00 TL
İncir Çekirdeği Yağı Kremi

New Beginnings - İncir Çekirdeği Yağının zengin E vitamını sayesınde yüzünüzde ve vucudunuzda iyi bir yumuşaklık hissedeceksiniz. Vucudunuzu ve yüzünüzü derinlemesine nemlendirmek için zengin E vitamini kaynağı İncir Çekirdeği Kremi kullanın.

59.00 TL
Bamya Tohumu Yağı

Kadınana - Bamya Tohumumu Yağı Diz ağrıları Menisküs Sıvı eksikliği

75.00 TL
Fıstık Ezmesi 500 gram

Kadınana - fıstık ezmesi katkısız şekersiz

19.50 TL
Çörek Otu Yağı 500 ML

Hacı Şükrü - Aktar Hacı Şükür Çörekotu Yağı 500 ml

80.00 TL
Türk Kahvesi 1kg

Kadınana - türk kahvesi brezilyadan ithal

40.00 TL
Aspir - Hindistan Cevizi ve İncir Çekirdeği Yağı

New Beginnings - New Beginnings Aspir Yağı Hindistan Cevizi Yağı ve İncir Çekirdeği Yağı

110.00 TL

DUYURULAR

Çörek Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

2018-03-21

çörek otu yağı , çörek otu yağı nedir , çörek otu yağı faydaları , çörek otu yağı nasıl kullanılır , nasıl tüketilir

Devamı...
Çörek Otu Yağı Faydaları

2018-03-14

Çörek otu yağı faydaları ile günümüzde pek çok rahatsızlığı doğal yollarla tedavi edebilmek mümkün olmaktadır. Her geçen gün daha popüler bir hale gelen ve daha çok kişiden duyulmaya başlanan bu yağ, doğru şekillerde tüketildiği takdirde istenen verimli s

Devamı...
Hindistan Cevizi Yağı

2018-03-08

Hindistan cevizi yağı cilt bakımından zayıflamaya kadar faydaları olan çok yönlü bir yağdır. Vücut çatlaklarına iyi gelmesi, kalp hastalıklarına karşı koruma sağlaması, saçlara bakım yaparak parlaklık kazandırması hindistan cevizi yağı faydaları arasındad

Devamı...
İncir Çekirdeği Yağı

2018-02-17

Soğuk sıkım yöntemi kullanılarak incir çekirdeğinden elde edilen ve  son zamanlarda popüler olmaya başlayan  incir çekirdeği yağı içerdiği yüksek orandaki omega 3 yağ asitleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. İçeriğinde çok ciddi oranlarda içerdiği omega 3

Devamı...
Zerdaçallı Çörekotu Tohumu Yağı

2018-02-17

Zerdaçallı Çörekotu Tohumu Yağı Zerdaçallı Çörekotu Tohumu Yağı soğuk sıkım yöntemiyle beraber sıkılarak elde edilmiştir.vücudun bağışıklık sistemine fayda sağlar .antitoksidan özelliğiğle vüvutta detoks etkisi yapar.

Devamı...
Çörek Otu Yağı İçeriği

2018-02-01

Son zamanlarda dikkat çeken çörek otu yağı, A, B ve C Vitamin'lerinden zengin olmasıyla biliniyor. Kabızlığı gideriyor, baş ağrısına iyi geliyor ve sindirim sistemini rahatlatıyor. Hipertansiyonu düşürerek, kolesterolü de dengeliyor. Kas ağrısına iyi

Devamı...
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4